Kolejny raz nasi uczniowie wystartowali w Powiatowym Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce.

Podczas testu teoretycznego wykazali się znajomością przepisów ruchu drogowego, a podczas konkurencji praktycznych umiejętnością jazdy rowerem po wyznaczonym torze przeszkód oraz po miasteczku ruchu drogowego. Rowerzyści w swoich grupach wiekowych pod nadzorem fachowców udzielali również pierwszej pomocy przedmedycznej.
Uczestnikami turnieju byli uczniowie wielu szkół podstawowych z Powiatu Sokólskiego. Naszą szkołę reprezentowali:
- w I grupie wiekowej: Maja Konik kl.5d, Zuzanna Raczkowska kl.5e, Patryk Dzietczyk kl.5e i Artur Kunowski kl.5d
- w II grupie wiekowej: Milena Aniśkiewicz k.6b, Mateusz Aniśkiewicz kl.6b i Marcin Daszuta kl.7a
Uczniowie II grupy wiekowej stanęli na podium – zajęli III miejsce w kategorii drużynowej.

Gratulujemy sukcesu.

Nauczyciele techniki