Jasełka uwspółcześnione
19.12.2014.

19 grudzień był ostatnim dniem przed przerwą świąteczną. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły mieli możliwość obejrzenia Jasełek przygotowanych przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem s. Danuty Szarkowskiej, pani Danuty Koryckiej i Anny Bednarczyk oraz pana Mariusza Bałakiera. W Jasełkach, które mają charakter religijny poruszone też były problemy i zagrożenia świata współczesnego. Nie zabrakło też granych na fletach i keyboardzie przez uczennice kolęd oraz tańców ludowych wykonanych przez pierwszaków.Po zakończeniu występów pan dyrektor Zbigniew Laszuk wręczył młodym artystom słodkie upominki. Przekazał też wszystkim serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.Galeria zdjęć.

"I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem"
18.12.2014.
 Składamy serdeczne podziękowania uczniom i rodzicom za udział w akcji "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski oraz pedagoga i psychologa szkolnego. Dzięki Waszej hojności i dobremu sercu pięćdziesięcioro dzieci z naszej szkoły otrzymało świąteczne podarunki. Życzymy wszystkim radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz szczęśliwgo Nowego Roku.

Podumowanie V edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Wkrótce święta"
Oceny: / 2
17.12.2014.
 Dnia 17 grudnia wzięliśmy udział w podsumowaniu  V edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Wkrótce święta", którego organizatorem był  Zespół  Szkół Ogólnokształcących w Sokółce. Galeria  z podsumowania.Do oceny jury z naszej szkoły oddaliśmy ponad 40 prac z wszystkich klas.Galeria prac  dzieci ze świetlicy.Na konkurs wpłynęło 345 z 15 placówek.Z naszej szkoły lauratami zostali: z klas 0 Witulska Gabriela III miejsce, Konrad Julia II miejsce, z klasy I- II miejsce Róża Siemieńczuk, z klasy II- I miejsce Zuzanna Baranowska, II miejsce Zuzanna Harasimowicz i Zuzanna Żuk, z klasy IV- I miejsce Anna Baranowska, III miejsce Aleksandra Kaźmierczak, z klasy VI- III miejsce Gabriela Bielecka.

XVIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza
Oceny: / 7
15.12.2014.
 Poezja Adama Mickiewicza cieszy się niesłabnącą popularnością, a organizowany w grudniu konkurs recytatorski przyciąga od lat młodych recytatorów. Zmierzenie się z twórczością naszego narodowego wieszcza stanowi dla nich nie lada wyzwanie.

Kurier Uczniaków * 2 (25) * rok szkolny 2014/2015.
11.12.2014.

Kurier Uczniaków 2 (25)

Kurier Uczniaków * 2 (25) * rok szkolny 2014/2015.

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
10.12.2014.

W dniu 9 grudnia rozegraliśmy Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym klas 4-6. Były to kolejne szkolne zawody sportowe zorganizowane w ramach realizacji projektu "Rok szkolny na sportowo". Projekt jest realizowany przy udziale środków Urzędu Miejskiego  w Sokółce w ramach wspierania zadań z zakresu kultury fizycznej. Rozgrywki przeprowadzono systemem pucharowym "do jednej przegranej". Niektóre mecze stały na dość wysokim poziomie. Cieszy duża liczba chętnych do gry. Sędzią był pan Stanisław Polewko.

Komunikat końcowy

Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej i Badmintona
08.12.2014.
 W sobotę w ramach realizacji projektu "Rok szkolny na sportowo" zorganizowaliśmy Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej i Badmintona. Warto wspomnieć, że rozgrywki badmintona przeprowadziliśmy po raz pierwszy. Na razie jeszcze na prowizorycznych boiskach, ale mamy w planie zakup siatek oraz namalowanie linii. Ciągle poszukujemy i adoptujemy nowe dyscypliny sportowe, aby bardziej urozmaicać lekcje wychowania fizycznego oraz sportowe zajęcia pozalekcyjne. Sobotni turniej przeprowadzili Adam Bitiucki oraz Bogdan Bałakier.

<Galeria fotograficzna> , <komunikat końcowy - wkrótce>.

Finał Grupy Północnaj w Siatkówce Dziewcząt
08.12.2014.
W poniedziałek 8 grud nia na naszej sali gimnastycznej odbył się Finał Grupy Północnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Gościliśmy zespoły z Suwałk, Augustowa, Sejn, Nowinki, Suchowoli oraz z Sokółki. W sumie wystartowało 8 zespołów. Niestety nasz zespół nie przebrnął eliminacji powiatowych. Należy dodać, iż grupa z Powiatu Sokólskiego jest jedną z najsilniejszych w całym województwie podlaskim.