TYTUŁY LAUREATA OFICJALNIE PRZYZNANE
Oceny: / 5
24.03.2015.

Dziś w Szkole Podstawowej nr 50  im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Naszym uczniom wręczono aż 13 tytułów LAUREATA, co sprawiło, że jako szkoła znaleźliśmy się w czołówce szkół podstawowych w województwie podlaskim. Jest to niebywała satysfakcja i duma z posiadania aż tylu zdolnych, utalentowanych i ambitnych uczniów.

Obszerny artykuł na ten temat zostanie zamieszczony w tygodniku 'Nowiny Sokólskie' w najbliższy poniedziałek.

Na zdjęciu: laureaci z Wicewojewodą Podlaskim Wojciechem Dzierzgowskim

Lauraci konkursów plastycznych
Oceny: / 4
23.03.2015.

Podopieczni świetlicy szkolnej biorą udział w licznych konkursach plastycznych i ich prace są czasami zauważane.
Zuzanna Baranowska z klasy II c zdobyła nagrodę w II OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY „PARKI NARODOWE W POLSCE oraz GATUNKI ZWIERZĄT I ROŚLIN CHRONIONYCH”.  Do MDK Częstochowa na ten konkurs wpłynęło  887 prac   z 148 placówek z całej Polski. Pracę Zuzia wykonała metodą batiku klejem, a przedstawiała bociany.

'A WIOSNA PRZYSZŁA PIESZO...'
Oceny: / 12
22.03.2015.

Wierszem Jana Brzechwy oraz okolicznościową rymowanką powitaliśmy nadejście wiosny.

W tym dniu nie zabrakło zielonych akcentów. Dziewczęta włożyły kwieciste opaski, a chłopcy zielone, fantazyjnie skrojone nakrycia głowy. Podczas apelu młodsze klasy zaprezentowały wiosenne piosenki, a starsze zabawiły się w czesanie Pipi Langstrumf na czas.

Pasowanie na Czytelnika
Oceny: / 9
20.03.2015.

W pierwszych dniach marca uczniowie klas pierwszych zostali włączeni w poczet czytelników naszej biblioteki szkolnej. Ponad pół roku pilnie uczyli się literek, aby móc już  samodzielnie czytać książeczki. Każdy uczeń dostał kartę czytelnika z kodem kreskowym oraz pamiątkowy dyplom. Dodatkowo wszyscy pierwszoklasiści złożyli uroczyste przyrzeczenie, że będą kochać książki i krzywdy zrobić im nie dadzą.

Turniej wiedzy o zdrowym odżywianiu
Oceny: / 2
17.03.2015.
     Do bardzo atrakcyjnych zajęć w naszej świetlicy można zaliczyć Turniej wiedzy o zdrowym odżywianiu, który odbył się 13 marca 2015 roku. Jego celem było  kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych wśród  uczniów.

Hania - modelka magazynu 'Winx'
Oceny: / 18
13.03.2015.

Hanna Winiarska , uczennica klasy IVd  wzięła udział w konkursie "Zostań modelką Winx". Aby wygrać sesję zdjęciową należało uzupełnić ankietę z gazetki, ocenić jej poszczególne działy oraz napisać o swoich zainteresowaniach. Do ankiety trzeba było dołączyć dwa zdjęcia: sylwetki i twarzy. Hania zakwalifikowała się do zdjęć wraz z dziesięcioma innymi dziewczynkami.

SUKCESY W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
Oceny: / 17
06.03.2015.

Mamy przyjemność ogłosić wyniki tegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych - tym większą, że uczniowie naszej szkoły odnieśli wspaniałe sukcesy.

Poznajcie tegorocznych laureatów i finalistów -
- superzdolnych, megainteligentnych, hiperpracowitych
i ...ekstrasympatycznych.

Wasi  koledzy  z VI  klas  18 razy przeszli do finału Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
i zdobyli aż 13 zaszczytnych tytułów laureata!

Gratulujemy sukcesów uczniom i ich nauczycielkom:)

Uwaga! Nie będzie rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w roku 2015/2016.
Oceny: / 0
06.03.2015.
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w  Sokółce informuje, że w tym roku nie będzie prowadzona rekrutacja uczniów do oddziałów przedszkolnych („zerówek”) na rok szkolny 2015/2016.