23 marca 2017 w trzech salach naszej szkoły zasiadło 61 uzdolnionych uczniów klas 1-3, by powalczyć o tytuł SUPER MATEMATYKA w poszczególnych klasach.

Łatwo nie było. Uczniowie zmagali się z zadaniami o podwyższonym stopniu trudności. Poradzili sobie wspaniale.
Oto laureaci:
klasy 1
I miejsce :  Artur Dobrenko Ib, Kacper Bułkowski Ib, Sławomir Jan Tokarewicz Ia
II miejsce: Piotr Bajko  Ib, Bartosz Kondrat Ib
III miejsce: Amelia Cydzik Ia
Wyróżnienie: Wojciech Chłus Ib, Adam Januszkiewicz Ib
klasy 2
I miejsce: Aleksander Dobreńko II e, Jan Zajkowski IIa
II miejsce: Ksawery Dykiel IId
III miejsce: Paulina Bogusławska IIa, Jakub Kamiński IIb, Gabriel Niewiński IIc, Błażej Żukiewicz IIa
Wyróżnienie: Julian Buchajski IId, Marlena Ochrymiuk IId
klasy 3
I miejsce :  Michał Cilulko IIIa,  Marcel Nowik IIIe
II miejsce: Nathaniel Jurczenia III d, Przemysław Taudul IIIe
III miejsce:  Łukasz Biziuk IIIe, Marcin Hołubowicz IIId, Emilia Narbutt IIIa, Maciej Peczyk IIIc, Michał Raczkowski III b, Julia Troć IIIc
Uczniowie otrzymali nagrody książkowe i rzeczowe dzięki naszym wieloletnim sponsorom:
Tesco, METAL  FACH, PSS JASKÓŁKA, Alior Bank, Pan Mariusz Szastaj  "OWOCE W SZKOLE" PPHU "UZIMEX", Rada Rodziców SP1 w Sokółce.
Serdecznie  dziękujemy!
Konkurs zorganizowały nauczycielki SP 1 w Sokółce: Danuta Korycka, Elżbieta Kantor, Elżbieta Olechno, Anna Radziewicz